top of page

Стійкість

 

Надзвичайна продуктивність сухої гідропіоніки допомагає максимізувати обсяг виробництва за виробничої площі. Наша система не тільки стійка у використанні простору, а й ефективна при зменшенні витрат води, добрива та енергії. За максимізації об’єму виробництва при мінімальному споживанні простору, води, добрива та енергії – гарантує, що і фізичний, і екологічний слід врожаю значно знижується.

Вода

Ми маємо закриту систему вирощування. Це означає, що вода яка подається до системи, використрвується тільки рослинами: досягається висока ефективність! 

Добриво

Те жсаме стосується добрив. Оскільки добрива не потрапляють до грунту, нічого не втрачається даремно. Це служить зниженню витрат та користі навколишньому середовищу. Під час іншої практики вирощування “надлишкова” добриво просочується в грунт, потрапляє в підземні води, та несприятливо впливає на екосистему. Завдяки закритій системі такі речі в минулому. 

Простір

Інтенсивне виробництво гарантує, що весь простір використовується так ефективно, як це тільки можливо.

Новий підхід у захисті врожаю

Здоровий урожай надійний і потребує мінімального захисту. Надійна коренева система і достатня кількість світла є основою для сильного врожаю; суха гідропіоніка зробила це можливим.

Наша система була розроблена з природним бар’єром між добривом та листями врожаю. Цей підхід допомагає запобігати вологості листя тривалий час, що виключає можливість розвитку грибку.

Ми віримо в силу природи і якість нашої системи, що зберігає наш врожай здоровим без використання пестицидів.

Енергія

Наша система є енергоефективною завдяки значному збільшенню виробництва, не вимагаючи додаткової енергії. Це різко зменшує необхідну енергію для врожаю. Вода, що використоввується системою може бути додатково нагріта чи охолоджена за допомогою енергії низької якості. Виробництво салату без використання викопного палива більше не утопія, але вибір! 

bottom of page