top of page

Якість ‘Готові їсти салат’

Наша система була розроблена для вирощування усіх можливих різновидів салату. Не тількі традиційних сортів, як Качановий маслянистий та Ромен салат, а й сучасних, які одержують користь від використання підходу сухої гідропіоніки під час вирощування. Завдяки цій системі ми можемо вирощувати високоякісні продукти для українського ринку, керовані європейськими стандартами.  Ми гарантуємо безпечний та здоровий продукт. Воду та культури ми регулярно тестуємо в лабараторії, з метою забезпечення якості наших продуктів.

Смачні та здорові культури

Для забезпечення здорового росту, посіви повинні бути вирощені при правильних умовах. Завдяки інноваційній конструкції,  суха гідропіоніка забезпечує достатню фільтрацію та оксогенування води 24/7.  Такі умови поліпшують смак та користь культур. Конструкція оточує листя мікрокліматом, сприятливим для росту. Коротше кажучи, під час вирощування посіви підтримуються в стабільних і вигідних умовах.

Прекрасні культури

Зростання з сухою гідропіонікою гарантує прекрасні культури, які зростають природнім шляхом. Безперервний і збалансований ріст коріння, дозволяє рослині будувати сильне листя, так що врожай здоровий та міцний. Це гарантує, що такі симптоми,як потемніння країв листя та скловидність – більше не загроза. В розробці спеціальна увага була надана мікроклімату навколо листя. Ця повітряна конструкція зберігає листя сухим. Оскільки система чиста і відбиває світло, нижні листя врожаю також  залишаються свіжими та зеленими.

Термін придатності

Здоровий та свіжий врожай, з сильним листям, має довгий термін придатності. Міцний фундамент, що забезпечує суха гідропіоніка , гарантує міцні рослини з довгим терміном придатності

Чистота

Наш новий підхід захисту базується на попередженні ситуацій, які зазвичай пошкоджують рослини. Це реалізується такою мірою, що втручання навряд чи потрібно

bottom of page