top of page

FoodVentures

Для свіжого майбутньому

FoodVentures розвиває інвестиційні плани для розвитку теплиць для інвесторів і підприємців та господарств, що розвиваються. Ми переконані, що ці нові господарства повинні прагнути до своєї справедливої ​​частки у виробництві свіжих овочів, шляхом розвитку тепличних проектів. Ми віримо в можливість передачі знань і технологій з Нідерландів господарствам, що розвивається, для досягнення цієї мети.

 

Як засновник  Галіція Грінері, FoodVentures  займає керівне місце в управлінні Галіція Грінері.

Prominent

Ваш фахівець з помідорів

Задоволений клієнт важливий для кожної компанії. Ось чому ви купуєте тільки помідори найкращої якості. Виробники «Промінент» мають багаторічний у вирощуванні та упаковці помідорів.

 

З Prominent в якості партнера ми маємо багаторічний досвід вирощування помідорів в теплицях. Разом ми поєднуємо голландські та місцеві знання для місцевого виробництва та успішного вирощування в Україні.

Все в одному магазині

Rainbow International BV - ваш універсальний постачальник фруктів і овочів, прямо з першоджерела. З нашим багаторічним досвідом, ми є надійним партнером з повним переліком послуг для оптовиків, роздрібних торговців, служб закупок, та бенкетних компаній в 30 країнах по всій Європі та Росії.

 

Разом з Rainbow International BV - в якості партнера ми маємо багаторічний досвід вирощування Солодкого перцю в теплицях. Разом ми об'єднаємо голландський досвід та місцеві знання задля успішного місцевого виробництва, та успішного бізнесу з вирощування в Україні

Please reload

bottom of page